Kreatywny worek na Dzień Chłopaka – pomysł na prezent

Tak bardzo kochasz swojego chłopaka, że gdybyś tylko mogła i gdybyś tylko nie była ograniczana przez swoje skromne dochody, wykupiłabyś dla niego wszystkie możliwe prezenty na Dzień Chłopaka? Nie potrafisz się ograniczyć i wybrać tylko jednego? W takim razie powinnaś stworzyć cały kosz wspaniałości, w którym umieścisz przeróżne drobiazgi. Nie muszą być one wielce kosztowne, więc nie martw się o to, że pozbędą cię one wszystkich oszczędności. Wszystko tak naprawdę zależy od twojej kreatywności. A jeśli jesteś kreatywna, twój prezent na Dzień Chłopaka okaże się i oryginalny, i przy tym całkiem tani.

Pamiętaj jednak o tym, że mężczyźni myślą zupełnie inaczej niżeli kobiety. Wolą otrzymywać rzeczy praktyczne, które mogą potem w jakiś sposób wykorzystać. Raczej żaden z nich nie ucieszy się na widok brokatowego breloczka czy kolorowej zakładki do książki. Faceci zwykle nie kolekcjonują też figurek i nie zbierają porcelany czy sztukaterii. Tworząc taki kosz obfitości, spróbuj dobierać do niego rzeczy wyjątkowo funkcjonalne, z których twój facet korzysta na co dzień. Najpierw udaj się po nie do drogerii. Zamiast jednak kupować gotowy zestaw kosmetyków dla mężczyzn, sama go skompletuj, sięgając po oddzielny dezodorant, żel pod prysznic i szampon, a następnie owijając to wszystko przezroczystą folią i zawiązując czerwoną wstążką. Do takiego kosmetycznego kompletu idealnie będzie pasować jakieś kolorowe czasopismo. Może być to np. magazyn o sporcie lub ten związany z tematyką motoryzacyjną. Prezenty na Dzień Chłopaka zazwyczaj są też słodkie, więc nie zapomnij o uzupełnieniu kosza słodyczami. A jeśli twój partner pije alkohol, dorzuć mu to jedno ulubione piwo. Możesz je też zastąpić na wino, które wypijecie wieczorem wspólnie.

Wszystkie te drobne podarunki umieszczasz następnie w dużym pudle i pięknie je zdobisz, doklejając do niego wycięte wcześniej czerwone serduszka lub zwykłe wstążki. A jeśli twoje fundusze są nieco większe i możesz sobie pozwolić na droższy prezent na Dzień Chłopaka, do pudła dorzuć jeszcze bilet do teatru, do kina bądź na jakiś nadchodzący mecz. Twój partner na pewno będzie oczarowany takim podarunkiem!

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Prezenty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *